Türkçe Rap

Mirac’ın Attığı Susamam Tweet’i Tepki Aldı

mirac attığı tweet tepki topladı

Şanışer’in 20 sanatçıyı bir araya getirdiği ve onlarca toplumsal soruna değindiği şarkısı Susamam üzerindeki tartışmalar devam ediyor. Projede yer alan ve “Sokak” konusunu ele alan Mirac, attığı bir Tweet’te “Uç siyasi kesimleri, HDP ve FETÖ bağlantılı kişilerin şarkıyı paylaşmasından ve nemalanmasından rahatsızlık duyuyorum” dedi.

Sanatçının bu mesajı paylaşmasının ardından tepkiler gecikmedi. Dinleyicilerin yanı sıra bir tepki de Gazapizm’den geldi. Bir haber sitesinin Tweet’ini alıntılayan sanatçı Mirac için “Peki tam olarak hangi partililer paylaşabilir şarkıyı tam liste verebilir mi bu arkadaş?” ve “Kısacası hayvan haklarını, kadın haklarını, çocuk haklarını, eğitim haklarını herkes savunmalıdır. Bu savunsun bu savunmasın diyebileceğimiz bir alan değil bu.” şeklinde söylemlerde bulundu. Ayrıca ünlü isim projede emeği geçen isimlere teşekkür de etti.

mirac hdp fetö tweet

Mirac Tarafından Açıklama Gecikmedi

Attığı Tweet yüzünden tepki toplanan Mirac, bu iki mesajı kısa süre içerisinde sildi. Ardından ise tepkilerin odağı isim bir video ile açıklama yaptı. Sanatçı tarafından yapılan açıklamada attığı Tweet’lerin kendi görüşü olduğunu söylerken, attığı Tweet ile Kürt vatandaşları veya herhangi bir partinin oy veren insanları kırma niyetinin olmadığını da belirtti.

Haberimizin sonunda bulabileceğiniz video açıklamanın altına gelen Tweet’ler de yine Susamam isimli projede yer alan sanatçıya tepki gösterir durumda yer alıyor.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

 

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap