Misha MOB Entertainment’dan Ayrıldı

MOB Entertainment grubunun nevi şahsına münhasır isimlerinden olan Misha’nın adı, bir süredir söylentiler ile geziyordu. Kısa süre önce sosyal medya hesaplarını kapatan sanatçı, MOB’nin diğer üyelerinin yaptığı paylaşımlarda görünmüyordu. Çıkan söylentilerde ise Misha’nın ortak nokta Misha’nın ekipten ayrıldığıydı. Tepki’nin yaptığı açıklama ile bu durum doğrulandı.

Geçtiğimiz yıllarda Twitch üzerinden oyun yayınları yapan Tepki, birkaç gün önce canlı yayın yapmaya Tepisback Twitch kanalı ile geri döndü. “Just Chatting” kategorisi hakkında izleyenlerle canlı yayında sohbet eden Tepki, gelen sorular üzerinde şu açıklamayı yaptı;

“Misha hakkında fazla açıklama yapamıyorum, şöyle diyebilirim sadece Misha’nın aramızdan ayrılması gerekti. Şirket politikalarımız gereğince Misha ile yollarımızın devam etme şansı yoktu. Bununla ilgili resmi açıklama yapılacak sadece bu kadarını söyleyebilirim.Daha üzücü, kırıcı açıklama yapmak istemiyorum, ama ben Misha’yı çok seviyorum o ayrı.”

Bu açıklama ile Tepki, Misha hakkındaki söylentilere son noktayı koydu. Sanatçının bu yılın başlarında duyurulan Output Nr.1 albüm serisinde adı bulunuyordu fakat albümünün çıkış tarihi paylaşılmamıştı. Bu açıklamadan sonra ise sanatçının albümünün yayınlanıp yayınlanmayacağı bir soru işareti olarak kaldı. Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!