MOB Entertainment 2 öğrenciye iMac hediye edecek!

Türkiye’deki en büyük Hip Hop müzik oluşumlarından biri olan MOB Entertainment, yaptığı son paylaşım ile birlikte öğrencilerin büyük bir kısmının uzaktan eğitimini sürdürdüğü bu dönemde 2 bilgisayarı 2 öğrenciye hediye edeceklerini açıkladılar.

13 Ekim 2020 Salı günü paylaşılan gönderide, MOB Entertainment’ın ofisinde yer alan ve kullanılmayan iki Apple iMac bilgisayarın ihtiyacı olan öğrencilere hediye edileceği bildirildi.

İlginizi Çekebilir: Ezhel Spotify üzerinde aylık 4 milyon dinleyiciye ulaştı

MOB Entertainment tarafından paylaşılan Instagram gönderisinde şu mesaj yer aldı: “Eğitim-öğretime pandemi dolayısıyla online devam ettiğimiz bu dönemde M.O.B Entertainment olarak ofiste kullandığımız iki adet iMac’i ihtiyaç sahibi öğrenci arkadaşlarımıza hediye etmeye karar verdik. Başvuru için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.”

Eğer uzaktan eğitiminiz için bir bilgisayara ihtiyacınız varsa, buraya tıklayarak paylaşılan forma ulaşabilirsiniz. Ayrıca hediye edilecek bilgisayarları yazımızın sonunda bulabilirsiniz.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

MOB Entertainment 2 öğrenciye iMac hediye edecek!

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!