MOB Entertainment Çekmece Flow ve Rubycon İle Sıkı Geliyor!

İlk olarak 27 Eylül’de dinleyicilere duyurulan Çekmece Flow ve Rubycon parçalarının detayları gün geçtikçe belli oluyor. En son olarak 28 Ekim’de Beşiktaş Dorock XL’de gerçekleşecek konserin ve yeni şarkıların posterleri paylaşılıyordu. Yaklaşık 30 dakika önce ise yeni Çekmece Flow ve Rubycon parçaları için en detaylı fragman yayınlandı.

İlk Önce Rubycon Geliyor

İlk fragmanlardan beri kliplerde bir Mad Max havası olduğunu anlamıştık. Bu fragmanda ise mekan ve kostüm detaylarını daha fazla görebiliyoruz. Ayrı ayrı iki parça olacak yayınlanacağı belirtilen Çekmece Flow ve Rubycon ikilisinden ilk olarak Rubycon bizlerle buluşacak. 19 Ekim’de yayınlanacak Rubycon’un ardından, 26 Ekim’de Çekmece Flow yayınlanacak.

Bütün bu heyecanın ardından ise tüm M.O.B Entertainment ailesi 28 Ekim’de Beşiktaş Dorock XL sahnesinde dinleyiciler ile buluşacak. Çekmece Flow ve Rubycon parçaları hakkında yeni detayları yine ozgurhiphop.com’dan takip edebilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!