Türkçe Rap

MOB Entertainment Ekibinden Dört Yeni Haber Var

MOB Entertainment Ekibinden Dört Yeni Haber Var

En son 3 hafta önce Tepki’nin Ghetto parçası ile gündemimize gelen MOB Entertainment, yayınladığı son basın bülteni ile birlikte şirket içerisindeki yeni gelişmeleri paylaştı. Belirtilene göre şirket üçüncü yılında yeni bir stüdyoya taşınırken, yönetim kadrosunda da bir değişikliğe gidiyor.

İlginizi Çekebilir: YNW Melly İçin Yapılan Korona Virüs Testi Pozitif Çıktı

Basın bülteninde yer alana göre şirket iki yıldır bulunduğu İstanbul, Küçükçekmece’deki stüdyolarından taşınıyor. M.O.B Entertainment’ın da dahil olduğu GOVINET şirketler grubu, bütün şirketlerini bir araya toplayarak 600m2 büyüklüğünde bir alana taşınacak. Bu 600 metre karelik alanda  3 adet Stüdyo, Akademi, Prova Stüdyoları, Ofis ve çeşitli workstation’ların yer alacağı söyleniyor.

Şirket içerisindeki gelişmelerin bir diğeri ise yönetim kadrosunda oldu. Şirketin kuruluşundan beri hem A&R(Artist ve Repertuvar) görevini üstlenen hem de sanatçı olarak yoluna devam eden Tepki, yerini Emre Bakış’a devretti. Şirket basın bülteninde Tepki hakkında “Kerem Gülsoy’a katkılarından dolayı teşekkür ederiz. Kendisinin M.O.B’de her zaman özel bir yeri olacak ve tarihte Türkiye’nin en önemli Hip Hop oluşumunu başlatan ve başarıyla yöneten kişi olarak hatırlanacaktır.” sözlerini kaydetti.

MOB COVID832 Mixtape’i Geliyor

Ekip, tüm dünyayı etkisi altına alan Korona virüs ile ilgili bir projeye imza atıyor. Çalışmalarına evlerinden devam ettiklerini belirten ekip, toplamda 12 eserden oluşan bir Mixtape hazırladıklarını ve MOB Covid832 ismini verdikleri bu projeyi 15 Mayıs 2020’de yayınlayacaklarından bahsetti.

Basın bülteninde paylaşılan son detay ise Open Mic etkinliği hakkında oluyor. Şirketin 2019 yılının Aralık ayında yaptığı duyuru ile sizler ile paylaştığımız ve iki kere ertelenen MOB Open Mic etkinliği, sanal ortama taşınıyor. Sanal ortamda gerçekleştirilecek olan etkinliğinin detaylarının Nisan ayı içerisinde paylaşılacağı belirtildi.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu veya olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap