Türkçe Rap

[SÖYLENTİ] MOB ile Joker Eskişehir’de Bir Araya Geldi

İçinde bulunduğumuz Nisan ayının başından beri Diss şarkıları ile gündemimizde olan MOB ekibi ve Joker söylentilere göre bu akşam bir araya geldi. MOB Entertainment’in Türkiye turnesi kapsamında Eskişehir’de bulunan ekip, IF Performance Hall isimli mekanda sahne aldılar.

23 Nisan akşamının ilk saatlerinde Tepki, konser alanında yaptıkları hazırlıkları paylaşmıştı. Ardından gelen saatlerde Joker, MADO isimli kafede bulunduğunu belirten bir hikaye paylaştı. MOB ekibinin konser vereceği yer ile bu kafe arasında yaklaşık 450 metre bulunuyor.

Bu hikayenin ardından Tepki, Mado’nun dışarıdan bir resmini çekip paylaştı. Bu paylaşımlardan kısa bir süre sonra her iki taraf da fotoğrafları sosyal medya hesaplarından sildi. Türkçe Rap üzerine içerik üreten sosyal medya hesapları üzerinden ise olay hakkında daha detaylı bilgiler geldi.

“turkcerap.tr” isimli Instagram hesabı MOB ekibinin Joker ile bir arsada konuştuklarını iddia eden bir video yayınladı. Aynı sayfa kısa süre sonra MOB ekibinde yer aldığını iddia ettiği bir sanatçının Whatsapp konuşmalarını yayınladı. Konuşmada ilk kişi Joker’in özür dileyip dilemediğini sorarken, sanatçı olduğu iddia edilen ikinci isim olayın doğru ve daha fazlasının olduğunu söyledi.

Olay hakkında ne MOB ne de Joker tarafında bir açıklama bulunmazken, olay muallaklığını koruyor.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

[Güncelleme: 24.04.2019 – 11:28]

Yaklaşık 9 saat önce Joker Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşım ile kısa bir bilgilendirme yaptı. Sanatçı paylaştığı Hikaye’de “Kimse kimseden özür dilemedi. Bu konu bu gece kapanmıştır. Herkese iyi geceler” yazarak paylaştı.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap