BreakdansTürkçe Rap

MOB Open Dance etkinliği 2021 yılında başlıyor

MOB Open Dance etkinliği 2021 yılında başlıyor

2019 yılının Aralık ayında duyurulan MOB Open Mic projesinin kazananı 24 Mayıs 2020 tarihinde belli olmuştu. MOB Entertainment’ın 2020’nin son ayında yayınladığı basın bültenine göre ise MOB Open Dance etkinliği 2021 yılında hayata geçirilecek.

Tanınmamış ve yetenekli isimleri keşfetmek için düzenlenen Open Mic etkinliğinin yeni versiyonunda Break Dans’a yeteneği olan kişilere sahne fırsatı vermek amaçlanıyor.

İlginizi Çekebilir: Fuat Ergin’den Metastaz 2: Cendere kitabına özel şarkı

Yaptığı açıklamada MOB Entertainment, “M.O.B Entertainment olarak Hip Hop kültürünün temellerine ait olan dans’a da sahne verip, desteklemek istiyoruz. Genç yeteneklerimizi desteklemeye ve sokak kültürünü Türkiye’de yaymak adına çabalarımıza devam ediyoruz. Hip Hop prensiplerinde de olduğu gibi Barış, Sevgi, Birlik, ve iyi eğlenceler diyoruz, M.O.B OPEN DANCE’i 2021 yılında başlatıyoruz!” sözlerini kullandı.

Henüz hakkında daha fazla detay paylaşılmayan MOB Open Dance projesinde yaşanan gelişmeleri sizler ile paylaşmaya devam edeceğiz.

Lütfen sizin için hazırladığımız bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın.

Tüm bunlara ek olarak bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Breakdans