Türkçe Rap

MOB Yeni Yeteneklerini Arıyor

MOB Yeni Yeteneklerini Arıyor

Kurulduğu tarihten beri tartışmalara konu olan MOB Entertainment, ekibini geliştirmek için yeni bir adım attı. Şirketin sosyal medya hesaplarından paylaştığı duyuruya göre 4 farklı şehirde “Open Mic” isimli bir etkinlik düzenleyecekler.

Open Mic isimli etkilik kapsamında ekip, İstanbul, Ankara, Adana ve İzmir’deki yeni isimler ile bir araya gelecek. Kendini sahnede göstermek isteyenlerin şirketin paylaştığı duyurudaki formu doldurması gerekiyor. Ayrıca duyuruda belirtilene göre bu seçmelerin yer ve saat bilgileri ilerleyen tarihte paylaşılacak.

Başvuru formuna ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

MOB Entertainment Open Mic Tarihleri

  • Ankara – 18.01.2020
  • Adana – 19.01.2020
  • İzmir – 25.01.2020
  • İstanbul – 26.01.2020

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

[Güncelleme: 20.04.2020]

MOB Entertainment ekibinin 19 Nisan’da yaptığı açıklamaya göre Korona virüs(Covid-19) nedeniyle sanal ortamda gerçekleştirilecek. Eğer proje ile ilgileniyorsanız buraya tıklayarak tüm detayları alabileceğiniz sayfaya ulaşabilirsiniz.

You may also like

3 Comments

  1. Kendi şarkımızı mı söylememiz lazım yoksa herhangi bir oaröa da olur mu?

  2. Song writer olarak başvurursan kendi şarkını okumalısın

  3. hayır illa ki kendi şarkını yazacaksın sanırım

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap