MOB’den Sahte Vio Albümüne Karşı Uyarı

Son zamanlarda YouTube’un Topluluk özelliğini oldukça aktif olarak kullanmaya başlayan MOB Entertainment ekibi, geçtiğimiz yıl vefat eden Vio albümünü sattığını söyleyenlere karşı bir uyarıda bulundu.

Dün yapılan paylaşımda “Vio’nun korsan albümünü satıyorum” şeklindeki söylemler ile internet üzerinde yer alanlara karşı itibar edilmemesi gerektiğini belirttiler. Ayrıca yapılan açıklamanın devamında takipçilerden bu tarz paylaşımların kendilerine bildirilmesini, bu insanlar ile hukuk birimlerinin ilgileneceğini söylediler.

Geçtiğimiz yıl da, bazı kişilerin Vio imzalı şarkılarını yasa dışı yollardan elde edip internet üzerinden başka insanlar ile paylaşmıştı. Vio’nun sadece düetlerden oluşan albümünün doğum günü 14 Şubat’ta yayınlanması bekleniyor.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir