MOB’den Yeni Bir İsim: Jefe

Bünyesinde bulunan sanatçıları bekletmesi ile tepki toplayan MOB Entertainment, yeni sayılabilecek biri olan Jefe ve şarkısı Jefe Bomaye’yi yayınladı. İlk olarak sadece şirketin YouTube kanalında yayınlanan parça 3 dakika 18 saniye uzunluğunda.

MOB Market konseptinde çekilen video klip, Tepki tarafından yönetilmiş. Yardımcı yönetmenliği Ali Babacanoğlu’nun yaptığı klipte görüntü yönetmenliği Çağrı Bakış tarafından yapılmış. Renk işlemleri ise Post Brothers tarafından yapılmış.

Müzikal tarafa baktığımızda ise altyapıda Segah’ı görürken, Mix ve kayıt işleminde Enes Yeşilay rol alıyor. Mastering işlemi ise Çağlar Türkmen tarafından yapılmış.

Şarkıyı yazımızın sonunda bulabilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!