Türkçe Rap

Modd, Toxic albümü ile gündemde

Modd, Toxic albümü ile gündemde

MOB Entertainment şirketinde çalışmalarını sürdüren sanatçılardan biri olan Modd, Toxic isimli albümüyle dinleyicileri ile buluştu. Sanatçının yeni albümü 18 Aralık Cuma günü dinleyiciler ile paylaşıldı.

Toplamda 9 farklı şarkının yer aldığı albümde Modd’u Rüzgar, Blu, Defa ve Motive gibi sanatçılar ile birlikte düet yaparken görüyoruz.

24 dakika 13 saniye uzunluğunda olan albümün prodüktörlük işlemlerini Atakan Sarıhan, Dincy, Hypzex, Mixedbyg, Segah ve Uğur Öztürk gibi isimler üstlenmiş durumda.

İlginizi Çekebilir: RedKeyGang la Familia 2 albümü dinleyiciler ile buluştu

Albümde 30 isimli bir çıkış parçası da bulunuyor. Modd bu parça hakkında gelen sorular üzerine şu paylaşımı yaptı: “30’un hikayesini soranlar gordum ben 30 ocakta dogdum V’yi 30 mayista kaybettik.. 30 albumun outrosu dogumlar olumler ve hayat. bunun arasi garip di mi?simulasyon gibi”

Modd’un Toxic ismini verdiği yeni albümüne buraya tıklayarak Spotify üzerinden ulaşabilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Modd – Toxic Albümü Şarkıları

  1. Milyoner
  2. Zehirli
  3. Müsait Ft. Rüzgar
  4. Frisbee
  5. Trap House Ft. Blu, Defa
  6. Vicdan Yok
  7. Transatlantic Ft. Motive
  8. Tuzak
  9. 30

Lütfen sizin için hazırladığımız bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın.

Tüm bunlara ek olarak bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap