Türkçe Rap

Modd Toxic albümünün şarkı listesini yayınladı

Modd Toxic albümünün şarkı listesini yayınladı

MOB Entertainment ekibinin sanatçıları arasında yer alan Modd, oldukça beklenen Toxic isimli yeni albümünde yer alacak şarkıları, sanatçıları ve prodüktörleri Instagram hesabı üzerinden duyurdu. Genç sanatçı bu detayları 19 Kasım Perşembe günü Instagram hesabı üzerinden paylaştığı gönderide verdi.

İlginizi Çekebilir: Universal Music Turkey 2 kadın sanatçıyı bünyesine kattı

Paylaşılan listeye göre albümde toplamda 9 şarkı yer alacak. Toxic isimli albümde sanatçıya Rüzgar, Blu, Defa ve Motive gibi isimler eşlik edecekken, şarkıların prodüktörlüğünde ise Segah, Dincy, Uğur Öztürk, Hypzex, Atakan Sarıhan ve Reckol gibi isimler yer alacak.

Henüz çıkış tarihinin belli olmadığı albüm hakkında Modd, “İlk albumumde yanimda olan herkese sonsuz tesekkurler!! Yarin tarihi patlatiyorum!” ifadelerini kullandı. Albümde yer alacak şarkıları aşağıda görebilirsiniz.

Modd – Toxic albümü şarkıları

  1. Milyoner (Prod. By Segah)
  2. Zehirli (Prod. By Dincy)
  3. Müsait Ft. Rüzgar (Prod. By Uğur Öztürk)
  4. Vicdan Yok (Prod. By Hypzex)
  5. Traphouse Ft. Blu, Defa (Prod. By Atakan Sarıhan)
  6. Frisbee (Prod. By Reckol & Hypzex)
  7. Transatlantic Ft. Motive (Prod. By Uğur Öztürk)
  8. Tuzak (Prod. By Hypzex)
  9. 30 (Prod. By Hypzex)

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap