Motive beklenen albümü Makaveli ile gündemde

MOB Entertainment organizasyonunun yıldız sanatçılarından biri olan Motive, beklenen albümü Makaveli ile 11 Eylül Cuma günü dinleyicilerinin karşısına çıktı.

8 şarkıdan oluşan albüm toplamda 22 dakika 58 saniye uzunluğunda. Tupac’ın bilinen isimlerinden birinden adını alan albüm dijital müzik platformları üzerinde M.O.B Entertainment Associated Label Of Govinet markası ile yer aldı.

İlginizi Çekebilir: Keişan, Aranan Adam 3 albümü çalışmalarına başladı

Motive’nin tamamen tek başına yeteneklerini sergilediği albümdeki parçaların prodüktörlüğü Dincy, Glam, Segah, Uğur Öztürk, Vertigo ve VNDERS gibi isimler tarafından yapılmış. Albümdeki tüm parçaların mix işlemleri ise MixedByG tarafından üstlenilmiş.

Şu anda tüm dijital müzik platformları üzerinden dinlenebilen albümün ilk video klibi, belirtilene göre 13 Eylül Pazar günü MOB YouTube kanalı üzerinden dinleyiciler ile paylaşılacak.

Yazımızın sonundaki Spotify eklentisi ile sanatçının albümünün tüm parçalarına hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Motive – Makaveli Albümü Şarkıları

  1. Davam
  2. Zgt
  3. Bin Defa
  4. Ateş Et
  5. Bi Sıkıntı Yok
  6. Yüksel
  7. Risk
  8. Makaveli

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal ağ hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!