Türkçe Rap

Motive – Makaveli albümünün Deluxe sürümü çıktı

Motive - Makaveli albümünün Deluxe sürümü çıktı

MOB Entertainment ve Türkçe rap müziğin gözde genç sanatçılarından olan Motive, Makaveli ismini verdiği albümünü 11 Eylül Cuma günü dinleyicileri ile paylaşmıştı. Albüm çıkış tarihinden tam iki ay sonra Deluxe versiyonun yayınlanması ile gündemimize geliyor.

Motive Makaveli Deluxe albümünde toplamda 13 şarkı yer alıyor. Bu şarkıların 8’i albümün ilk versiyonunda da yer alırken, Deluxe versiyonu ile birlikte 5 yeni şarkı paylaşıldı.

İlginizi Çekebilir: Ceg, beklenen DMT albümünü yayınladı

Motive, Makaveli Deluxe albümü hakkında yaptığı Instagram paylaşımında “Bu şarkıların hikayelerini dostlarım, yakınlarım daha iyi bilirler Benim için çok değerli 5 adet hikayeyi Deluxe’e sığdırdım. Umarım bizler kadar seversiniz.” sözlerini kullanmıştı.

Albümün bu sürümünde yer alan şarkılarda Dincy, Flowers in Narnia, Glam (TR), Segah, TVTO, Uğur Öztürk, Vertigo ve VNDERS gibi başarılı prodüktörlerin imzaları yer alıyor.

Buraya tıklayarak sanatçının albümünün genişletilmiş versiyonuna ulaşabilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Motive – Makaveli Deluxe Albümü Şarkıları

 1. Davam
 2. Zgt
 3. Bin Defa
 4. Ateş Et
 5. Bi Sıkıntı Yok
 6. Yüksel
 7. Risk
 8. Makaveli
 9. Nereden
 10. Zamanım Yok
 11. Ölümsüz
 12. Beni mi Boğar
 13. Siyah Kelebekler

Lütfen sizin için hazırladığımız bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın.

Tüm bunlara ek olarak bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap