move! grubunun ikinci teklisi Gördüklerin Yalan yayınladı!
move! grubunun ikinci teklisi Gördüklerin Yalan yayınladı!
Basın BülteniYeni Çıkanlar

move! grubunun ikinci teklisi Gördüklerin Yalan yayınladı!

move! grubu; yeniden Türkçe Rap müzikte alışılanın dışarısına çıkarak, tamamen canlı enstrümanlarla kaydettiği, içerisinde Rap ve Hard Rock tınılarını barındıran ”Gördüklerin Yalan” isimli teklisini klip ile taçlandırarak müzikseverlerle buluşturdu, klip ise korku ve nefreti insan haline büründürüp, onlara içindekilerini bir bir döken insanı anlatmaya çalışıyor.

Söz, müzik ve düzenlemeleri gruba ait olan, yönetmenliğini grubun vokali Tarkan “Nekre” Ayaş’ın, görüntü yönetmenliğini Berkay Yaşar’ın yaptığı Gördüklerin Yalan yüzdeyüzfilm platolarında çekildi.

Arpej Yapım etiketi ile yayınlanan Gördüklerin Yalan grubun deneysel çalışmalarından bir tanesi ve gelecekte bir çok türü harmanlayacaklarının habercisi. Grupta vokal ve tuşlu çalgılarda Nekre, gitarlarda Erkan Çetinkaya, bass gitarda Sinan Çalışkan ve davulda Mehmet Can Aksu. Şarkının nakaratlarına ise İlayda Karaçeper konuk oluyor. Mix ve Mastering işlemlerinde ise Burak Yıldırım’ın imzası bulunuyor.

Lütfen sizler için hazırladığımız bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, tüm düşüncelerinizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın.

Tüm bunlara ek olarak bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza ve daha fazla içerik üretmemize yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

What's your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0
Yusufcan Aksu
2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir