Türkçe Rap

Murda, Tarkan ile karşı karşıya gelebilir

Murda, Tarkan ile karşı karşıya gelebilir
Murda, Tarkan ile karşı karşıya gelebilir

tr.sputniknews.com’un ve Hürriyet’in haberine göre Murda, Tarkan ile karşı karşıya gelebilir. 2020’nin haziran ayında Napıyon Lan isimli şarkısını ve video klibini yayınlayan sanatçı Tarkan’ın görüntüsünü izinsiz olarak kullandığı için davalık olacak gibi görünüyor.

İlginizi Çekebilir: Anıl Piyancı yeni albümünün şarkı listesini paylaştı

Video klibin birinci dakikasının otuzuncu saniyesinde Felemenkçe “Şimdi kendi ülkemde Tarkan gibi iş yapıyorum” dediği sırada Murda’nın yüzüne Tarkan’ın yüzü yerleştirilmişti.

İddiaya göre Tarkan’ın yüzünün birkaç saniye yer almasından Tarkan’ın ekibi memnun olmadı ve Murda ile iletişime geçerek Napıyon Lan şarkısının video klibinin kaldırılması istediği, aksi halde dava açılacağı söylendi.

Yine Hürriyet’in haberine göre Murda kendisi ile iletişime geçen kişilere Hollanda’daki yapım şirketim ile görüşün cevabını verdi. Henüz olay hakkında Murda da Tarkan da bir açıklama yapmadı.

Acun Ilıcalı’nın Exxen platformunda yayınlanacak O Ses Türkiye Rap programında jüri olarak yer alan sanatçının bu uyarıya karşı ne yapacağı henüz bilinmiyor.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap