Murda ve Ezhel’den İkinci Düet: Aya

Yaklaşık iki hafta önce Boynumdaki Chain şarkısı ile bir arada gördüğümüz Ezhel ve Murda ikilisi, Aya ismini verdikleri yeni şarkılarını yayınladılar. 20 Eylül’de paylaşılan şarkı toplamda 3 dakika 17 saniye uzunluğundan oluşmakta.

Boynumdaki Chain parçasının sonunda ilk sinyalleri verilen şarkının altyapısı, Spanker tarafından oluşturulmuş. Şarkının Mix ve Mastering işlemlerinin detayları ise YouTube açıklamalarına henüz belirtilmemiş.

Parçanın video klibinde ise oldukça büyük bir ekip çalışmış. Aya şarkısının klibinde yönetmenliği Jonas Beck yaparken, yardımcı yönetmenlik Milki Abadura tarafından yapılmış. Görsel efektler ise ekipteki tek Türk Serhat Çelikten tarafından yapılmış. Videonun açıklama kısmından büyük ekibin devamına ulaşılabilir.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

One thought on “Murda ve Ezhel’den İkinci Düet: Aya

  • Avatar
    27 Eylül 2019 tarihinde, saat 20:28
    Permalink

    Sarkı harika. Klip harila. Bu sarkiyi begenmeyenin zevkine şaşarım. Olay da mukemmeldi. Fight clup da superdi. Hakettiklri yerde degiller malesef

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!