Murda ve Ezhel’in Yeni Düeti Made in Turkey Yayında!

Türkçe Rap müzikte yaptıkları her iş ses getiren iki isim Murda ve Ezhel, tekrardan aynı şarkıda buluştular. Daha önce Bir Sonraki Hayatımda Gel ve Boynumdaki Chain gibi düetlere imza atmış ikili, 26 Haziran Cuma gününün ilk dakikalarında Made in Turkey isimli çalışmalarını yayınladı.

Toplamda 2 dakika 45 saniye uzunluğunda olan şarkı yayınlandıktan sonraki ilk bir saatte YouTube üzerinde 100 binden daha fazla görüntülendi. Parçanın yönetmenliğini Neldrick Martis üstlenirken, yardımcı yönetmenlik Nidal Lakrouz tarafından yapılmış.

İlginizi Çekebilir: Fery, LUVBOI Mixtape’i Hakkında Detayları Paylaştı

Made in Turkey isimli parçanın müzikal tarafına baktığımızda ise altyapıda Ramiks imzasını, Mix ve Mastering işleminde ise Chopz’u görüyoruz. Murda ve Ezhel ikilisinin yeni teklisini yazımızın sonundaki YouTube eklentisi ile hızlıca dinleyebilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu veya olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!