Murda’dan Yeni Tekli: Eh Baba

Özellikle Ezhel ile yaptıkları Aya ve Boynumdaki Chain parçaları ile Türkiye’deki rap dinleyicilerine kendini tanıtan Murda, Eh Baba şarkısını yayınladı. 2 dakika 29 saniye uzunluğunda olan şarkı 24 saatten kısa bir süre içerisinde 175 binden daha fazla izlendi ve YouTube Trend listesinde 12.sıraya kadar yükseldi.

Popüler parçanın altyapısı Rockywhereyoubeen tarafından hazırlanırken, yayınlanan video klip Mehmet Ali Ergin yönetmenliğinde hazırlanmış. Parça dijital müzik platformlarındaki yerini StageArt Europe’un alt markası Noah’s Ark VOF etiketi ile aldı.

Eh Baba isimli şarkıyı aşağıdaki eklenti üzerinden ulaşabilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu veya olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!