Yeni Çıkanlar

Muşta Ft. Şehinşah – Bahaneleriniz Çıktı

Islah parçası ile dinleyicilerden oldukça fazla olumlu tepki alan ikili, Muşta ve Şehinşah Bahaneleriniz isimli yeni şarkılarını yayınladılar. Günü ilk saatlerinde iTunes, Spotify, Deezer ve daha birçok platform üzerinden yayınlanan parça toplamda 4 dakika 10 saniye uzunluğunda.

Piyasadaki yerini Wovie etiketi ile alan Bahaneleriniz isimli şarkının müzikal tarafında Mix ve Mastering işlemleri Nosta tarafından yapılmış. Parçanın klibinin gelip gelmeyeceği bilgisi ise henüz bizler ile paylaşılmadı. Şarkıyı yukarıdaki Spotify eklentisi üzerinden dinleyebilirsiniz.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

[Güncelleme: 17.05.2019 – 22:37]

Parçanın yayınlanmasının üzerinden yaklaşık 7 gün geçtikten sonra bir video klip yayınlandı. Mutfak konseptinde olan video klip, Barış Murathanoğlu tarafından yönetilmiş ve kurgulanmış.  Video klibi aşağıdan izleyebilirsiniz.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir