Muşta Ft. Şehinşah – Islah’ın Çıkış Tarihi Belli Oldu

Türkçe Rap dinleyicilerinin uzun süredir beklediği Muşta Ft. Şehinşah – Islah şarkısının çıkış tarihi sonunda belli oldu! Uzun bir süredir beklenen şarkı, Rap’cilerin Instagram heaspları üzerinden yaptığı paylaşımlar ile parça parça dinlenebiliyordu. Bu durum üzerinde emek harcayan bir YouTube kanalı ise konserlerden veInstagram paylaşımlarından aldığı sesleri birleştirerek bir şarkı oluşturmuştu. Şimdi ise beklenen o bilgi Muşta tarafından paylaşıldı.

Muşta Ft. Şehinşah – Islah Ne Zaman Çıkacak?

Devam eden Instagram paylaşımlarından kısa süre sonra yapılan duyuru ile parçanın ilk olarak televizyon dizisi Avlu’da yayınlanacağı duyurulmuştu. Artık ise zamanı geldi. Muşta’nın Instagram hesabı üzerinden yaptığı soru-cevap etkinliğinde, kendisine Islah parçasının çıkış tarihi ile ilgili bir soru gelince “Önümüzdeki hafta içi yayınlayacağız. Çok uğraştık herşeyi ile çok güzel oldu beklediğinize değecek.” diyerek cevap verdi.

Büyük bir ihtimalle Islah şarkısı haftaya perşembe günü yani 1 Kasım’da yayınlanacak olan Avlu dizisinin 18.bölümünde izleyiciler ile bir araya gelecek. Büyük bir heyecan ile beklenen bu parça hakkındaki detayları yine ozgurhiphop.com üzerinden takip edebileceksiniz.

Bu parça hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmında bizler ve diğer okuyucular ile paylaşmayı unutmayın!

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir