mustafa ceceli rap müzik
Türkçe Rap

Mustafa Ceceli’den Rap Müzik Yorumu

Pop müzik sanatçısı Mustafa Ceceli, geçtiğimiz akşam Beşiktaş, Etiler’de bir mekandan çıkarken basın mensupları ile karşılaştı. Yanında eşi Selin İmer de görülen sanatçı kendisine yöneltilen soruları cevapladı.

Sanatçı Eylül ayında yeni bir tekli yayınlayacağını belirtirken, Rap müzik ve rapçiler hakkında da konuştu. 38 yaşındaki sanatçı, rap müziğin yer altından çıktığını ve rapçileri desteklediğini söyledi.

Ceceli: “Onları destekliyorum, iyi ki varlar”

Mustafa Ceceli, “Yıllardır var olan bir tarzdı, rap yerin altındaydı, yerin üzerine çıktı, radyolarda, televizyonlarda çaldıramadıkları şarkıları, kafaya vura vura istedikleri noktaya getirdiler. Onları destekliyorum, iyi ki varlar” dedi.

Mustafa Ceceli geçtiğimiz yıllarda eski adı Pit10 yeni adı Server Uraz ile Es adında bir şarkı hazırlamıştı. Geçtiğimiz ay ise Ceceli, Ebru Yaşar’ın yeni projesi için bir Trap altyapı hazırladığını ve aranje işlemleri yaptığını söylemişti.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

Ne düşünüyorsunuz?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

More in:Türkçe Rap

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir