Muşta’nın yeni teklisi Sokak Serserisi 2 yayında

Rap müziğin tanınmış temsilcilerinden Muşta, geçtiğimiz aylardan yayımlanan Sokrat St & Şanışer ile birlikte seslendirdiği şarkı ile rap müzikseverlerden tam not aldı. Yorumcu şimdi ise “Sokak Serserisi 2” isimli yepyeni şarkısı ile sevenleriyle bir araya geliyor.

İlginizi Çekebilir: Tepki’nin albümünün habercisi şarkı: Cennet

Şarkının sözü Muşta, müziği ve düzenlemesi ise Buğra Atmaca imzası taşıyor. Rap müziğin başarılı temsilcilerinden Muşta, son olarak geçtiğimiz aylardan yayımlanan Sokrat St & Şanışer ile birlikte seslendirdiği şarkı ile rap müzikseverlerden tam not aldı.

Avrupa Müzik markasıyla yayımlanan Muşta’nın yeni teklisi “Sokak Serserisi 2” tüm dijital müzik platformlarında yerini aldı. Muşta’nın yeni teklisine ve video klibine yazımızın sonundaki YouTube eklentisi ile hızlıca ulaşabilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!