New School Gündemi: Aspar - Sakin
New School GündemiTürkçe Rap

New School Gündemi: Aspar – Sakin

Özgür Hip Hop’tan herkese merhaba! Bir süredir sizlerle New School Gündemi serisi altında yeni isimlerin parçalarını paylaşamıyorduk. Uzun bir boşluğun ardından sizler ile paylaştığımız bu yazımızda ise müzik kariyerine Aspar ismi ile devam eden genç bir sanatçıyı, yani Ahmet Bostancı’yı Sakin isimli şarkısı ile misafir ediyoruz.

Sanatçının Sakin ismini verdiği şarkı, dijital müzik platformlarının en büyüklerinden olan YouTube’a 7 Aralık 2019 tarihinde yüklenerek dinleyiciler ile sadece ses olarak paylaşılmış.

İlginizi Çekebilir: Vio’nun Avukatından Eserlerini İzinsiz Yayanlar Hakkında Önemli Açıklama

Toplamda 2 dakika 48 saniye uzunluğunda olan parça, internet üzerinde bulabileceğiniz herhangi bir altyapı ile ortaya çıkarılmış. Sözlerini kendi yazan sanatçının Sakin isimli şarkısındaki Mix ve Mastering işlemleri ise Daddy Kanie tarafından yapılmış.

Şimdi daha fazla uzatmadan Aspar – Sakin isimli parçasına geçiş yapalım. Sanatçının şarkısına aşağıdaki YouTube eklentisi ile ulaşabilir, ayrıca Instagram hesabına ise buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu veya olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

Ne düşünüyorsunuz?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir