New School Gündemi: MacEleven – What’s Up Bro

Özgür Hip Hop’tan herkese merhaba! Bir süredir ara verdiğimiz New School Gündemi serimizi yayınlamaya devam ediyoruz. New School sanatçılara destek vermek amaçlı hazırladığımız bu seride yeni konuğumuz MacEleven, gerçek adı ile Melih Diri oluyor.

Aslında Rap müzikte çok yeni olmayan MacEleven, 2015 yılında evinde aldığı kayıtlar ile bu işe girişti. XGang isimli bir oluşum kuran isim 30’dan fazla ortak ve solo iş hazırladı. Bu işlerin ardından bir süre ara veren MacEleven, In La Ke$h isimli yeni bir oluşum ile yoluna devam ediyor.

Geçtiğimiz haftalarda ise sanatçı yeni şarkısı olan What’s Up Bro’yu yayınladı. Bedava bir altyapı kullanılan parçanın Mix ve Mastering işlemleri Duez tarafından yapılmış ve In La Ke$h etiketi ile dijital müzik platformlarındaki yerini almış.

Kendini bu yola yeni girmiş varsaydığını söyleyen sanatçı, özgün ve farklı işlere imza atmak istediğini de belirtiyor. MacEleven’in yeni parçasına ve ve sosyal medya hesaplarına aşağıdaki bağlantılara tıklayarak ulaşabilirsiniz.

InstagramTwitterYouTubeSpotify

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir