Nicki Minaj anne oldu
Türkçe Rap

Nicki Minaj anne oldu

Kliplerinde veya katıldığı ödül törenlerindeki farklı giyim tarzıyla öne çıkan 37 yaşındaki Nicki Minaj, 30 Eylül tarihinde doğum yaptı. Gündemde olan Nicki Minaj ve Kenneth Petty çifti henüz bebeğin adı ve cinsiyeti için açıklama yapmadı.

Minaj, Beyonce’nin hamilelik duyurusuna benzer bir açıklamayı Instagram üzerinden David LaChappelle’in çektiği fotoğraflarla Temmuz ayında yapmıştı.

İlginizi Çekebilir: Eypio üç yılın ardından yeni albümü Urgan ile gündemde

Kendisi açıklama yapmadan önce, hayranları tarafından Haziran 2020’de Tekashi 6ix9ine ile beraber çalıştığı Trollz isimli şarkının klibindeki bazı sahnelerde göbeğindeki şişkinliği gizlemeye çalıştığı söylenmişti. Ünlü isim hayranlarının bu düşüncesi ardından onların bu konudaki dikkatlerini dağıtmak adına klibin çekildiği güne ait bir fotoğrafını Instagram hesabından paylaşmıştı.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

What's your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

More in:Türkçe Rap

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir