Nicki Minaj oğlunun ilk fotoğrafını paylaştı

Haziran ayında hamile olduğunu duyuran ve 30 Eylül 2020’de oğlunu dünyaya getiren Nicki Minaj, hem neredeyse doğumdan 1 ay sonra hem de eşi Kenneth Petty ile evlilik yıldönümleri olan 21 Ekim’de oğlunun ilk fotoğrafını takipçileri ile paylaştı.

İlginizi Çekebilir: Anıl Piyancı’nın giyim mağazası AdLib açıldı

Fotoğrafı paylaşmak için Instagram hesabını kullanan sanatçı henüz ismini açıklamadığı oğlunun ayağının ve eşinin elinin yer aldığı görseli “Mutlu yıllar aşkım” mesajı ile paylaştı. Yaklaşık 3 saat içerisinde, bu gönderi 2.7 milyondan daha fazla beğeni aldı.

37 yaşındaki Nicki Minaj tarafından paylaşılan Instagram gönderisini yazımızın sonunda görebilirsiniz.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

View this post on Instagram

Happy Anniversary, my love ♥️

A post shared by Barbie (@nickiminaj) on

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!