Nike Air Jordan 10 Seattle’dan Yeni Görseller Var

NBA takımları için özel ayakkabı modelleri üretmesine aşina olduğumuz Jordan, Seattle Supersonics ekibine özel olarak bir Air Jordan 10 modeli üretti. 9 Ekim Cumartesi günü Amerika Birleşik Devletleri’nde satışa çıkacak olan ayakkabıya 190 dolarlık bir ücret ile sahip olunabilecek.

1967’de kurulan takımın da bolca kullandığı yeşil, siyah ve beyaz renklerinden oluşan ayakkabı, daha pürüzsüz bir görünüşe sahip. Bu yeni ayakkabı modelinin taban kısmına baktığımızda ise adeta bir Michael Jordan anıtı görüyoruz.

Ayakkabının taban kısmında takıma özgü yeşil renkleri ile ayrılmış kısımlara efsanevi basketbol oyuncusu Michael Jordan’ın başarıları ve hangi yıl gerçekleştikleri işlenmiş. Örnek olarak efsane isimin 1985 yılında aldığı “Rookie Of The Year” ödülü, 1987 yılında aldığı en yüksek skor ödülü ve daha fazla başarı ayakkabını altında yazıyor.

Sizleri Nike Air Jordan 10 Seattle ile baş başa bırakıyoruz.

Air Jordan 10

air jordan 10

Lütfen Jordan 10 Seattle hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!