Moda

Nike Air Jordan 10 Seattle’dan Yeni Görseller Var

Nike Air Jordan 10 Seattle

NBA takımları için özel ayakkabı modelleri üretmesine aşina olduğumuz Jordan, Seattle Supersonics ekibine özel olarak bir Air Jordan 10 modeli üretti. 9 Ekim Cumartesi günü Amerika Birleşik Devletleri’nde satışa çıkacak olan ayakkabıya 190 dolarlık bir ücret ile sahip olunabilecek.

1967’de kurulan takımın da bolca kullandığı yeşil, siyah ve beyaz renklerinden oluşan ayakkabı, daha pürüzsüz bir görünüşe sahip. Bu yeni ayakkabı modelinin taban kısmına baktığımızda ise adeta bir Michael Jordan anıtı görüyoruz.

Ayakkabının taban kısmında takıma özgü yeşil renkleri ile ayrılmış kısımlara efsanevi basketbol oyuncusu Michael Jordan’ın başarıları ve hangi yıl gerçekleştikleri işlenmiş. Örnek olarak efsane isimin 1985 yılında aldığı “Rookie Of The Year” ödülü, 1987 yılında aldığı en yüksek skor ödülü ve daha fazla başarı ayakkabını altında yazıyor.

Sizleri Nike Air Jordan 10 Seattle ile baş başa bırakıyoruz.

Air Jordan 10

air jordan 10

Lütfen Jordan 10 Seattle hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Moda