Nike Air Max 90 Ters Ördek Kamuflajı Yolda

Nike, Mart ayında Air Max modeli için yapacağı etkinlikte Air Max 90 Ters Ördek Kamuflajı adında yeni bir versiyonu kataloğuna ekliyor. Tam tarih olarak da 26 Mart günü düzenlenmesi planlanan etkinlikte dev markanın, bu versiyon dışında diğer modellerin de yeni versiyonlarını tanıtacağı biliniyor.

Yeni çıkacak bu modelin, Nike’ın 2013 yılında renk paletinde yeni bir dokunuş konusunda iş biriliği yaptığı Japon ayakkabı butiği Atmos ile olan ürünü Nike Air Max 90 Ördek Kamuflajı modelinin güncel bir versiyonu olarak düşünülebilir.

Ayakkabı renk olarak iki üründe kamuflaj desenini taşıyor. Ayakkabının önceki versiyondan farkı, topuk kısmında siyah renk ve dil adı verilen kısımında başka bir turuncu tonu kullanılmış olması olarak görünmekte.

nike-air-max-90-ters-ordek-kamuflaji-yolda2

Nike cephesinden herhangi bir açıklama yapılmadı ve daha önceki modelde iş birliği yapmış olduğu Atmos firmasının bu ürünü de ortak çıkmış olması konusu da belirsizliğini sürdürüyor.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu veya olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir