Nike Air Max 97, Nintendo 64 İle Hayata Geçiyor

Nike ve Nintendo’nun bir araya gelmesi ile ortaya çıkan yeni ayakkabı modelinde Air Max 97, adeta 90’ların oyuncu ruhunu tekrardan canlandırmaya geliyor. Duyurulan yeni ayakkabı modeli Japon firmasının Nintendo 64 isimli oyun konsolundan esinleniyor.

Gri renginin büyük bir bölüme hakim olduğu Nike ayakkabıda oyun konsolunun kontrolcüsünde yer alan kırmızı, yeşil, sarı ve mavi renkli detaylara da yer verilmiş. Ayrıca ayakkabı çiftinin üzerindeki Power ve Reset düğmesi detayları görünümü cihaza yaklaştırmış.

Ayakkabının henüz tam çıkış tarihi belli olmazken, 160 dolarlık bir fiyat ile bu sezonun ardından çıkış yapacağı söylentisi internette yer almakta. Ayakkabıya yazımızın sonunda göz atabilirsiniz.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!