Moda

Nipsey Hussle İmzalı Puma Giysiler Yakında Çıkacak

nipsey hussle

31 Mart 2019 Los Angeles’ta öldürülen Nipsey Hussle, markası ile yaşamaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde duyurulana göre Hussle’ın markası The Marathon Clothing ve Puma, sanatçının ölmeden önce üzerinde çalıştığı projeyi yayınlamaya hazırlanıyor.

Puma ve The Marathon Clothing’in ortak projesi 9 Eylül 2019’da gün yüzüne çıkacak. Ekip yaptığı açıklamada ürünlerin tasarlanma aşaması için “Logo yerleştirme, uyum, renklendirme ve malzemelerden her ayrıntı düşünceli bir şekilde yapıldı.” diyor.

Ayrıca ekip, yaptığı açıklamanın devamında bu projeye verdikleri özeni göstermek için “Bu proje ekibimiz için çok özel ve biz de tam olarak Nipsey’nin öngördüğü şekilde teslim edilmesini sağlamak için azami özen gösteriyoruz.” şeklinde bir açıklama yaptı.

Nipsey Hussle ile Puma’nın İlk İşbirliği Değil

Nipsey Hussle daha önce de Puma ile bir işbirliği yapmıştı. İkili Puma’nın RS-X Trophy ayakkabı modeli ve sanatçının Grammy adaylığı için bir kutlama partisi düzenlemişti. Düzenlenen etkinliğe Jay-Z, Snoop Dogg, T.I. ve DJ Mustard gibi isimler de katılım sağlamıştı.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Moda