Nipsey Hussle’ın Mağazasının Satışları Uçtu

31 Mart’ta vurularak öldürülen Nipsey Hussle sahibi olduğu giyim mağazası Marathon Clothing, o günden beri satış rekorları kırıyor. Hem Online hem de fiziksel mağazası hiç olmadığı kadar sipariş ile karşı karşıya kaldı.

Nipsey Hussle ile iş ortaklığı yapan isimlerden olan Karen Civil mağazanın satış rakamları ile ilgili bilgiler verdi. Twitter üzerinden “kargomu bekliyorum” diye mesaj yazan bir müşteriye, “Geliyor! Lütfen tam anlamıyla sabırlı olun 2 milyondan fazla siparişiniz kısa sürede gelecek. 12 saat boyunca çalışıyorlar :)” şeklinde bir cevap verdi.

Karen daha önce Nipsey Hussle’ın destekçilerine sanatçıyı desteklemek istiyorsanız onun mağazasından bir şeyler alabilirsiniz diyen bir Tweet atmıştı.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!