Türkçe Rap

Nipsey Hussle Vurularak Öldürüldü!

Amerikan yerel kaynakları Nipsey Hussle, dün Los Angeles/Kaliforniya’daki sahibi olduğu Marathon Clothing mağazasının önünde 6 kere vurularak öldürüldüğünü belirtti. Grammy adayı olan sanatçı ile beraber yanında iki kişi daha vurulurken, durumları şu anda bilinmiyor.

“Bugün çok iyi bir müzisyen olan Nipsey Hussle’ı kaybettik”

Olaydan kısa süre sonra ise Los Angeles Belediye Başkanı Eric Garcetti’nin Kriz Müdahale Ekibi, Pazar gecesi yaptığı açıklamada “Bugün çok iyi bir müzisyen olan Nipsey Hussle’ı kaybettik” diyerek olayları doğruladı.

Polis kaynakları ise Hussle’ın Güney Los Angeles’taki West Slauson Bulvarı’ndaki Marathon Clothing mağazasının otoparkında öğleden sonra 3: 25’te defalarca vurulduğunu söyledi. Tüm bu olaylardan yaklaşık 4 saat önce Nipsey Hussle Twitter hesabı üzerinden “Güçlü düşmanlara sahip olmak bir nimettir.” yazılı bir Tweet atmıştı.

Bu yılın Grammy ödüllerinde ise sanatçı En İyi Rap Müzik albümü dalında Victory Lap albümü ile aday gösterilmişti.

Nipsey Hussle Kimdir?

1985 yılının Ağustos ayında doğan Nipsey Hussle’ın asıl adı Ermias Davidson Asghedom’dır. 2000’li yılların ortalarında batı yakasında rap hayatına başladı. 2 çocuk babası olan sanatçı bu yıl Grammy ödüllerinde aday olarak gösterilmişti. Hussle toplamda 4 Mixtape ve 1 stüdyo albümü yayınladı. Ayrıca sanatçı 3 farklı filmde oyuncu olarak rol aldı.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

 

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap