No.1 Rap Müzik Yapmayı Bıraktı

İstanbul Trip grubunda yer alan No.1, kısa süre önce yaptığı Instagram paylaşımı ile rap müzik yapmaya ara verdiğini takipçileri ile paylaştı. Sanatçı 6 Temmuz saat 01:00 civarında yaptığı paylaşım ile müzik üretmediğini ve artık sahne almayacağını duyurdu.

Bir süre önce sanatçının hakkında kanser oldu ve şu anda hastanede gibi söylemler çıkmıştı. No.1’in ablası ise bu söylentileri yalanlayarak, gerekli açıklamayı kardeşinin yapacağını söylemişti. Sanatçıdan beklenen açıklama 6 Temmuz günü geldi.

No.1 Instagram Açıklaması

Selamlar, artık müzik üretmemekteyim ve sahne almıyorum. Umarım ileride bu durum değişir.. Malum olaylardan dolayı yazmamıştım aslında aylar önce yazmayı planladım ve yıllar önce de bu durum böyleydi bunu da söylemek gerek.
Saygılar&sevgiler 🏴

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!