Yeni Çıkanlar

No.1’den yeni bir tekli: Uçak Kazası

No.1 yeni bir tekli: Uçak Kazası
No.1'den yeni bir tekli: Uçak Kazası

No.1 genellikle yaptığı gibi 17 Ocak günü de sürpriz bir şekilde yeni bir tekli şarkıyı sadece ses olarak yayınladı. Sanatçının Uçak Kazası ismindeki şarkısı resmi No.1 YouTube kanalı ve diğer dijital müzik platformları üzerindeki yerini aldı.

İlginizi Çekebilir: Aspova, Blackout EP’sinin şarkı listesini duyurdu

Dijital müzik platformlarına Dijitaldagit.im etiketi ile parça belirtilene göre 2018 yılında kaydedildi. Söz, müzik ve diğer tüm işlemlerin  No.1 tarafından yapıldığı şarkı YouTube üzerinde hızlıca 100 bin görüntülenme barajını aştı.

Sanatçının 3 dakika 36 saniye uzunluğunda olan Uçak Kazası isimli yeni şarkısına buraya tıklayarak YouTube üzerinden ulaşabilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Lütfen sizler için hazırladığımız bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, tüm düşüncelerinizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın.

Tüm bunlara ek olarak bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza ve daha fazla içerik üretmemize yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir