Nomad’in Yeni Yeklisi Yok Tolerans Yayında

Bir süredir sessiz olan Nomad geçtiğimiz aylarda Kimim Ben isimli şarkısı ile bu durumu bozmuştu, sanatçı şimdi ise Yok Tolerans isimli teklisi ile dinleyicilerinin karşısına çıktı.

20 Ocak gününde şarkısını duyuran sanatçı, parçasının son halini 7 Şubat Cuma 2020 günü dinleyiciler ile buluşturdu. Yayınlanan şarkı toplamda 3 dakika ve 19 saniye uzunluğundan oluşuyor.

Yok Tolerans isimli şarkının altyapısı Kemal Terkan hazırlarken, Mix ve Mastering işlemleri Kupa A tarafından yapılmış. Şarkının 70’ler havasına sahip kapak görseli ise Erkan Onur’un ellerinden çıkmış.

Nomad’in yeni şarkısına aşağıdaki eklenti yardımı ile hızlıca ulaşabilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu veya olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!