Yeni Çıkanlar

Norm Ender 1 Yılın Ardından Konu Kilit İsimli Şarkısını Yayınladı

Norm Ender 1 Yılın Ardından Konu Kilit İsimli Şarkısını Yayınladı

Geçtiğimiz yılın Temmuz ayında yayınladığı Mekanın Sahibi isimli şarkı ile Türkiye genelinde ses uyandıran Norm Ender, bir yıllık sessizliğinin ardından Konu Kilit ismini verdiği yeni şarkısını 10 Temmuz Cuma gününün ilk dakikalarında paylaştı.

Dijital müzik platofrmlarındaki yerini Ender Eroğlu etiketi ile alan şarkı toplamda 3 dakika 34 saniye uzunluğundan oluşuyor.

Kısa sürede ses getiren parçanın prodüktörlüğü, sözleri ve aranjesi Norm Ender’in kendisine aitken, kayıt ve Mix işlemi Utku Ünsal tarafından yapılmış. Şarkının Mastering işlemi ise Emre Kıral tarafından yapılmış.

İlginizi Çekebilir: Şam, Yeni Diss Parçası SIK EM UP’ı Yayınladı

Yaklaşık 10 saat içerisinde 800 binden daha fazla görüntüleme alan şarkının video klibinin yönetmen koltuğunda Ferit Çetinkaya ve Norm Ender otururken, görüntü yönetmenliği Ferit Çetinkaya tarafından yapılmış. Video klibin kurgusu yine Norm Ender tarafından yapılırken, renk işlemleri The Post Brothers tarafından yapılmış.

Norm Ender’in Konu Kilit isimli şarkısına aşağıdaki YouTube eklentisi ile hızlıca dinleyebilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu veya olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir