Türkçe Rap

Norm Ender’den Ben Fero ve Ezhel’e Sert Tepki

6 Mayıs 2019’da İstanbul’daki yerel seçimlerin YSK kararıyla iptal edilmesi ile #HerseycokGuzelOIacak etiketi ve hareketi Türkiye çapında büyüdü. Çoğu ünlü isim bu harekete destek olurken, Rapçilerden de destek eksik olmadı.

Çoğu Rapçi bu harekete destek olurken, bugün öğlen saatlerinde Norm Ender’den bu hareket hakkında paylaşım yapmayan Rapçiler Ben Fero ve Ezhel’e sert bir tepki. Twitter üzerinden bir paylaşım yapan Norm Ender, ikili hakkında “müptezel çekirge” dedi.

Bu paylaşımın ardından ise diğer Rapçi isimlerden ve dinleyicilerden Norm Ender’e tepkiler geldi. Çalışmalarına Delaredo ismi ile devam eden Red, “İşinde gücünde millete laf atıyonda, sen önce bi rap yapmayı öğren yrrm.” derken, Tutsak sikini ye ikisinin de, tırnakları olamazsın. boş yapma dedi.

Mesajın hedefi Ezhel ve Ben Fero’dan ise henüz bir tepki gelmedi.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

You may also like

1 Comment

  1. Amk bebeleri alta yazmışki git rap öğren gel bre o. evladı sen daha annenin karnındayken bunlar free atıyodu git bi kariyer araştır. ŞİMDİ ÇILDIRTIRIM ETNİK FAŞİSTLERİ ……

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap