Norm Ender: “Biz onların abileriyiz”

Yayınladığı Mekanın Sahibi şarkısı ve ardından girdiği polemikler ile gündemden düşmeyen Norm Ender, yeni yaptığı açıklama ile tekrardan konuşuluyor. Musiconair dergisinin Eylül sayısında Berkem TEMİZEL’e bir röportaj veren Norm Ender, Killa Hakan, Ezhel ve Ben Fero hakkındaki bir soruya cevap verdi.

Temizel’in popüler sanatçıya “Son dönemde diğer rapçiler ile aranızda diss savaşları yaşanıyor. Ben Fero, Ezhel ve Killa Hakan’ın seni kabullenemediğini düşünüyor musun?” sorusunu yöneltmesinin ardından Norm Ender’den “Aslında hepsinin kitlesi var, biz onların abileriyiz” şeklinde bir cevap aldı.

Bu açıklamanın ardından sanatçıya tepkiler de gecikmedi. Instagram sayfalarının paylaşımlarından sonra dinleyiciler tepki gösterse de, soruda adı geçen sanatçılardan herhangi bir tepki veya açıklama yapılmadı.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!