Norm Ender’in Başlattığı Challenge Büyümeye Devam Ediyor

Geçtiğimiz günlerde Norm Ender tarafından Reynmen’e meydan okuma ile başlayan #FidanChallenge, giderek büyümeye devam ediyor. Sanatçının başlattığı meydan okuma ünlüler arasında hızla yayılmaya devam ediyor.

Norm Ender’in 500 fidan bağışlayarak başlattığı meydan okumaya Reynmen 501 fidan ile Hadise ise 1000 fidan bağışlayarak dahil olmuştu. Ardından ise bu meydan okumaya Buğra Gülsoy, Aslı Enver, Murat Boz, İbrahim Büyükak, Kaan Sekban ve Gökhan Türkmen gibi isimler de katıldı.

Bu meydan okuma kapsamında TEMA ve diğer çeşitli vakıflara on binlerce fidan bağışlandı.

#FidanChallenge Sadece Ünlüler İle Sınırlı Kalmadı

Bu meydan okuma sadece ünlüler ile sınırlı kalmadı. Norm Ender’in dinleyicileri, Instagram’da yer alan Türkçe rap sayfaları, Espor takımları ve daha birçok farklı alandan isimler bu meydan okumaya katıldılar.

Siz de #FidanChallenge’a TEMA vakfına fidan bağışı yaparak katılabilirsiniz.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!