Türkçe Rap

Norm Ender, Defacto Reklamı Hakkında Açıklama Yaptı

Norm Ender, Defacto Reklamı Hakkında Açıklama Yaptı

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan Norm Ender ve Aslı Enver’li Defacto reklamı hem Türkçe rap hem de sosyal medya kullanıcılarının gündemine gelmişti. İnsanların büyük bir bölümü Norm Ender’in bu projede yer almasına tepki gösterirken, sanatçının hayranları bunun gayet normal bir hareket olduğunu savundu.

21 Ekim’in akşam saatlerinde ise sanatçı kendinden beklenen açıklamayı yaptı. Twitter hesabı üzerinden bir Tweet atan sanatçı yine kendi tarzında göndermeli ve sert bir açıklama yaptı. Norm Ender paylaştığı Tweet’e “Marley ve 2pac dahil birçok sanatçı duruşlarına uygun markalarla reklam yaptılar.” sözleri ile başladı ve “Mesela sizin abileriniz yalamayı seçmişti, ben giydirmeyi tercih ettim :)” şeklindeki gönderme ile devam etti.

Açıklamanın son kısmında ise sanatçı Para kazanmam sizi bu kadar korkutmasın; lümpenlerin satılık kalemlerini iyi bir yatırım olarak görmüyorum. Hadi selametle” yazarak açıklamasına son verdi. 

Norm Ender tarafından paylaşılan bu açıklamanın ardından diğer rapçilerden ve dinleyicilerden geri tepkiler gecikmedi. Bu isimler arasında İmpala, Ati242, Önder Şahin, Sayedar ve daha birçok isim bulunuyor.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap