Türkçe Rap

Norm Ender Instagram görüntülenme sayısı konuşuluyor

Norn Ender Instagram görüntülenme sayısı konuşuluyor

25 Eylül Cuma günü sürpriz bir şekilde İhtiyacım Yok isimli bir şarkı yayınlayan Norm Ender, şarkısından çok, Instagram hesabı üzerinden paylaştığı duyuru videosunun izlenme sayısı ile konuşuluyor.

Sanatçının 24 Eylül günü paylaşmış olduğu İhtiyacım Yok duyuru videosu, şu anda Instagram üzerinden 182 milyondan daha fazla izlenmiş durumda. 921 bin takipçisi bulunan sanatçının daha önceki Instagram videoları 1 milyon ve 200 bin arasında izleniyordu.

İlginizi Çekebilir: Ezhel Instagram Acapella’sı ile gündem oldu

Tabi ki Türkiye nüfusundan fazla olan bu izlenme sayısı hem ana akım medyada hem de Türkçe rap sayfaları arasında gündeme geldi. Sahte bot hesaplar ile yapıldığı düşünülen bu izlenme sayısı hakkında çoğu kişi sanatçıya tepki gösterdi.

Gelen tepkilerin ve yapılan haberlerin üzerine Norm Ender attığı ınstagram hikayesinde yeni şarkısının görüntülenme sayısını paylaşarak “Hiç ihtiyacım yok sahte botlara :)” şeklinde bir açıklama yapmış oldu.

Norm Ender’in yeni şarkısı İhtiyacım Yok şu anda YouTube üzerinde 1.4 milyon görüntülenme sayısını aşarken, YouTube Türkiye Trend listesinde ikinci sırada yer alıyor. Sanatçının ses getiren yeni şarkısına yazımızın sonundan ulaşabilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap