Yeni Çıkanlar

Norm Ender, Mekanın Sahibi Şarkısı İle Döndü

Türkçe Rap’in eski isimlerinden Norm Ender, en son 2017 yılında yayınladığı Deli teklisi ile dinleyicilerin karşısına çıkmıştı. Şimdi ise sanatçı Mekanın Sahibi şarkısı ile geri döndü.

19 Temmuz’un ilk saatlerinde dinleyiciler ile paylaşılan şarkı, toplamda 3 dakika 12 saniye uzunluğundan oluşuyor. Mekanın Sahibi isimli şarkı dijital platformlarda yayınlanması ile birlikte YouTube üzerinden de video klibi paylaşıldı.

Norm’un geri döndüğü şarkı Ender Eroğlu etiketi ile çıkış yaptı. Şarkının altyapısı ve sözleri Norm Ender tarafından hazırlanırken, Mix ve kayıt işlemi Utku Ünsal, Mastering işlemi ise Emre Kıral tarafından yapılmış.

Mekanın Sahibi’nin video klibi ise Norm Ender ve Ferit Çetinkaya yönetmenliğinde kayda alınmış. Video klip yayınlandığı ilk saat içerisinde YouTube 100 binden daha fazla görüntülenme ve 40 binden daha fazla beğeni aldı.

Şimdi hızlıca Norm Ender yeni şarkısına geçiş yapalım.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

[Güncelleme: 19.07.2019 – 03.38]

Şarkının yayınlanmasından birkaç saat sonra Norm Ender sözcüğü Twitter’ın Türkiye gündemine giriş yaparak ikinci sıraya kadar çıkış yaptı. Ayrıca şarkı Spotify Türkçe Rap listesine üçüncü sırada giriş yaparken, Norm Ender başlığı Ekşi Sözlükte ilk sıraya çıktı.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir