Türkçe Rap

Norm Ender System Of A Down grubuna tepki gösterdi

Norm Ender System Of A Down grubuna tepki gösterdi

Azerbaycan’ın Dağlık Karabağ’ı Ermenistan işgalinden kurtarma operasyonları devam ederken, iki ülke arasındaki olayların etkisi müzik dünyasında da görülüyor. 6 Kasım tarihinde Ermenistan’ın topraklarını koruduğu ve Azerbaycan ve Türkiye’nin yaşlı, küçük ve masum sivillere saldırdığını iddia ettiği iki farklı şarkı yayınlayan System Of A Down grubuna Norm Ender tepki gösterdi.

6 Kasım tarihinde Protect The Land(Vatanı Koru) ve Genocidal Humanoidz(Soykırımcı İnsansı) isimli iki farklı şarkı yayınlayan gruba Norm Ender 7 Kasım Cumartesi gününün sabah saatlerinde Twitter üzerinden yaptığı paylaşım ile tepki gösterdi.

İlginizi Çekebilir: Patron Rap müziğe ara verdiğini duyurdu

Paylaştığı İngilizce metinde Norm Ender “Vatanı korumak sahibinin sorumluluğudur, siz işgalci faşistlersiniz. İki ülke sorunlarını diplomasi ile çözmelidir. Savaşın bu kadar içindeyseniz, lütfen ırkçı şarkılarınızı Amerika Birleşik Devletleri’nde değil, savaş alanında söyleyin.” diyor.

Yazımızın sonunda da görebileceğiniz Tweet’e hem Azerbaycan hem de Türkiye vatandaşlarından destek mesajları geldi.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

https://twitter.com/NormEnder/status/1324983451683000321

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap