Türkçe Rap

Norm Ender Trafik Kazası Yaptı!

norm ender trafik kazası

18 Temmuz’da yayınladığı Mekanın Sahibi şarkısı ile sessizliğine son veren Norm Ender, geçtiğimiz akşam sevenlerini üzecek bir kaza geçirdi.

10 Eylül’ün sabah saatlerinde Sabah gazetesinin yayınladığı habere göre 34 yaşındaki sanatçı İstanbul Fatih’teki Vatan Caddesinde bir trafik kazası yaptı.

Belirtilene göre Ender Eroğlu, Vatan caddesi üzerinde seyir halindeyken, yolda olan başka bir araca sürttü ve direksiyon hakimiyetini kaybetti.

Yaşanan olayın ardından hastaneye kaldırılan doktorlar sanatçının kolunda çıkık ve sağ ayağında ise kırık oluştuğunu tespit etti. Bildirilene göre Norm Ender, önümüzdeki günlerde hastaneden taburcu olacak.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

[Güncelleme: 10.09.2019 – 12:44]

Sabah saatlerinde haberin yayılmasının ardından Norm Ender, saat 12:40’da Instagram hesabı üzerinden bir açıklama yaptı. Hikayeler özelliği kullanılarak yapılan açıklamada kendisinin kaza yapmadığını söyledi.

Sanatçı yaptığı açıklamada kendisinin kaza geçirmediğini, menajeri Derya Lebi’nin 6 gün önce bir kaza geçirdiğini belirtti.

Açıklamanın devamında ise sanatçı şunları söyledi; “Ayıp size yalan haberimiz bile bahtsız çıkıyor, Cem Yılmaz’a gelince uçak aldı bize gelince kaza yaptı 🙂 İyiyim dostlar merak etmeyin kaza falan yok! Maşallah haberciliğin geldiği nokta takdire şayan!”

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap