Norm Ender Konu Kilit Şarkısı İçin Tepkiler Gecikmedi

Sık sık şarkı yayınlarken görmediğimiz Norm Ender, 10 Temmuz Cuma günü yaklaşık 1 yılın ardından Konu Kilit isimli bir şarkı yayınlamıştı. Sanatçının yeni şarkısını yayınlamasının ardından kısa süre sonra bu şarkıya ve Norm Ender’e diğer rapçilerden tepkiler gecikmedi.

İlginizi Çekebilir: Haftalık Gündem 2020 #24 SIK EM UP, Geçti

Şarkıya tepki gösteren rapçiler arasında Sansar Salvo, Ati242, Server Uraz, XiR, Delaredo, Sürveyan, bugy ve daha birçok isim yer aldı. Gelen bu tepkilerden bazılarını aşağıda sizler için listeliyoruz.

Sizler de Norm Ender’in yaklaşık bir yıllık bir süre ardından yayınladığı şarkısı Konu Kilit ve bu şarkıya gelen tepkiler ile ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ile paylaşabilirsiniz.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu veya olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!