Nusret, DJ Khaled’in Video Klibinde

Birkaç yıl önce yaptığı tuzlama hareketi ile tüm dünyada viral olan Türk şef Nusret, DJ Khaled’in yeni albümü Father Of Asahd’da yer alan You Stay klibinde rol aldı. 17 Mayıs 2019’da yayınlanan Father Of Asahd albümünün beşinci şarkısı olan You Stay’de DJ Khaled’e Meek Mill, J Balvin, Lil Baby ve Jeremih eşlik ediyor.

Video klipte Nusret sanatçılara eşlik ediyor. Türkiye’de kendi adı ile tanınsa da yurt dışında Saltbae olarak tanınan Nusret’i, video klipte de yine etler ile görüyoruz. Bir ev partisinde kızarmış eti kesen Nusret, DJ Khaled’in ağzına fırlatıyor.

Nusret’in sahip olduğu restoran zinciri Nusr-Et dünya çapında 17 şubeye sahip. İnternet fenomeni şef dünyaca ünlü birçok sanatçıyı restoranlarında ağırladı ve onlara özel servisler yaptı. Video klibi yukarıdan izleyebilirsiniz.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!