Türkçe Rap

Öğrencilerden Eypio’ya Tepki

Geçtiğimiz yıllarda büyük bir yükseliş yaşayan sanatçı Eypio geçtiğimiz cuma günü katıldığı konserde dinleyicilerin sert tepkisi ile karşı karşıya kaldı.

3 Mayıs Cuma günü Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi’nin düzenlediği bahar şenliklerinin bünyesinde bir konser veren Eypio, konsere çıkmak için yaklaşık bir buçuk saat geç kalınca dinleyicilerden oldukça sert bir geri dönüş aldı.

Şeyh Edebali Üniversitesi’nde gerçekleşen konserde saat 21:00’de sahne alması planlanan Eypio, 22:30’da sahne alınca hem yuhalamalar hem de ıslıklar ile protesto edildi.

“Ne olur yuhalamayın”

Gerçek ismi Abdurrahim Akça olan sanatçının sahne almasından önce organizasyon şirketinin yetkilileri halkı sakinleştirmeye çalışsa da bu mümkün olmadı. Firma tarafında “Eypio sizinle görüntülü konuşmak istiyor. Arıyoruz ama görüntülü konuşmada ne olur yuhalamayın” şeklinde açıklamalar yapıldı fakat bu sert tepkilere etki etmedi.

Sahneye çıkışının ardından Eypio çevirmeye takıldık diyerek, etkinlik alanındaki insanlardan özür diledi. Belirtilene göre sanatçı 1 saatlik konserin ardından kendisine hazırlanan hediyeleri almadan alandan çıkışını yaptı.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap