Ohash – Kara Bulutlar Yayınlandı

Çalışmalarına İstanbul Trip çatısı altında devam eden ve Türkçe Rap’in gelecek isimlerinden sayılan Ohash’ın yeni şarkısı Kara Bulutlar yayınlandı. Geçtiğimiz günlerde duyurulan şarkı bu günün ilk saatlerinde Spotify’daki yerini alırken, video klip bugün saat 19:00’da yayınlanacak.

Kara Bulutlar şarkısının teknik tarafında altyapı Benihana Boy’a aitken, Mix ve Mastering işlemleri Noisart tarafından yapılmış. Parçanın video klibi ise daha önce Hayki, GNG, İmpala, Berkcan Güven ve Sehabe gibi isimler ile çalışmış Cenan Çelik yönetmenliğinde çekildi.

Şimdi hızlıca Ohash’ın yeni şarkısına geçiş yapalım. Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!