Ohash Lil Baba isimli yeni teklisi yayınlandı
Yeni Çıkanlar

Ohash’ın Lil Baba isimli yeni teklisi yayınlandı

Yeni nesil rapçilerin beğenilen isimleri arasında yer alan Ohash, Lil Baba ismini verdiği yeni tekli projesini 16 Ekim Cuma günü dinleyicileri ile paylaştı. 3 dakika 1 saniye uzunluğundan oluşan şarkı Universal Music Turkey etiketi ile dijital müzik platformlarına yüklendi.

Prodüktörlüğünü Solo ve Ohash’ın yaptığı şarkı aranjesi Ohash, Solo ve Can VS tarafından, Mix işlemi Özgür Öztürk ve Can Vatansever, Mastering işlemi ise Özgür Öztürk tarafından yapılmış.

İlginizi Çekebilir: Patron, Sevdik de noldu sanki şarkısı ile sürpriz yaptı

4 dakika 20 saniye uzunluğundaki video klibin yönetmenliği, kurgu işlemleri ve prodüktörlüğü Yeeiid tarafından yapılırken, görüntü yönetmenliği Stanley Floyd, yönetmen asistanlığı ise Burcu Okurgan tarafından yapılmış.

Ohash’ın Lil Baba isimli yeni şarkısını yazımızın sonunda yer alan YouTbe eklentisi ile hızlıca dinleyebilirsiniz. Keyifli dinlemeler!

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

What's your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0
Yusufcan Aksu
2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir